ניקיון משרדים

שמירה על סביבת עבודה נקייה, ללא ספק תורמת למשרד מבחינות רבות: תפקוד ויעילות – ניקיון וסדר במשרד תורם לתפקוד הכללי וליעילות של עובדיו ובכך להצלחה החברה. לקוחות - משרד מוזנח ועובדים מרושלים משדרים צורת עבודה המנוהלת בחוסר רצינות, חוסר אחריות ומתן רושם שלילי לחברה.

קרא עוד

ניקיון מוסדות

ניקיון מוסדות וגופים גדולים זקוקים לכל מיני שירותי אחזקה שוטפים. אחד מהשירותים החשובים ביותר להן מזדקקות חברות ומוסדות גדולים הם כמובן שירותי ניקיון. בכל מוסד בו עובדים כמות גדולה של אנשים הבלגן והלכלוך חוגגים בסוף היום. במהלך יום העבודה הלחוץ לאנשים יש פחות נטייה להקפיד על ניקיון ועל סדר ובסוף היום כשכולם הולכים הביתה המשרד או המוסד נשארים במצב הדורש טיפול וניקיון יסודי.

קרא עוד

ניקיון ביניינים

בעבר מלאכת אחזקת מבנים וניהול בנייני מגורים לא דרשה חברות מקצועיות וייעודיות לאחזקת מבנים. בבנייני מגורים משותפים היה ועד בית שדאג לניהול ולתחזוקה של הבניין. אולם היום המצב הוא אחר לחלוטין. הודות לחברות לאחזקת מבנים דיירי הבניין לא נאלצים לבזבז את זמנם על אסיפות ועד בית וחברי ועד הבית אינם נאלצים לבזבז את זמנם בגביית צ'קים מהדיירים, בהתקשרות מול ספקים שונים ובתיקון תקלות שונות ומשונות.

קרא עוד